Bonus dnia330 PLN300 PLN
30 PLNDARMOWE ZAKŁADY ZA REJESTRACJĘ
3 X 100 PLNZAKŁADy BEZ RYZYKA (CASHBACK)
Zarejestruj konto

Serie A (Liga Włoska) skróty meczów

Oglądaj skróty meczów Serie A w których występują takie zespoły jak Juventus, AC Milan, Napoli, Inter Mediolan, AS Roma, Atalanta i wiele innych polskich zespołów. Transmisje online i mecze na żywo Ligi Włoskiej cieszą się ogromną popularnością co sprawia, że materiały wideo po zakończonych spotkaniach również mają bardzo dużą grupę odbiorców.. Największe zainteresowanie wzbudzają oczywiście mecze pomiędzy zespołami z górnej części tabeli, jednak w naszym serwisie znajdziesz nie tylko skróty z tych spotkań, ale również z meczów mniej popularnych drużyn.

Skróty meczów Ligi Włoskiej (Serie A)

Aby obejrzeć skrót z wybranego meczu należy wyszukać go na poniższej liście i kliknąć w jego nazwę lub miniaturkę zdjęcia. Po krótkiej chwili załaduje się podstrona na której będzie można obejrzeć materiał wideo w postaci skrót meczu, a także pojedynczych video przedstawiających bramki i najciekawsze sytuacje.

Z każdego meczu udostępniany jest krótki skrót meczu dla osób które zainteresowane są obejrzeniem wyłącznie bramek jakie padły w danym spotkaniu. Dodatkowo udostępniony jest również obszerny skrót, w którym zaprezentowane zostały nie tylko gole, ale też inne sytuacje boiskowe z danego meczu. Wybierz z poniższej listy spotkanie i oglądaj materiały wideo na ekranie swojego komputera, smartfona lub tabletu.

Popularne typy bukmacherskieBrak typów na dziśTypuj w Fortunie